Запитання та відповіді

Загальні запитання по SWEET.TV

Із власного спостереження помічали, коли на телевізорі не завантажується sweet.tv просто темний екран, або видає повідомлення що не можливо завантажити відео. Інші додатки(наприклад YouTube) в цей час на цьому пристрої працюють добре, допомагає виключити телевізор з розетки(не виключити просто пультом) на 5хв. За цей час оперативна пам'ять в пристрої повністю очиститься і світ тв буде завантажуватися. Якщо це не допомогло, Вам потрібно звернутись до підтримки [email protected]

Sweet.tv працює за кордоном, але контент і список каналів буде суттєво відрізнятися. Але якщо використовувати VPN то буде все ОК. 

Для цього нам потрібен робочий VPN з сервером в Україні. У такий спосіб ми зможемо підключитися до сервера і отримати українську IP-адресу. Це дозволить нам дивитись Sweet.TV з будь-якої точки світу.

Рекомендуємо ClearVPN, з Дія.Підписом дозволяє отримати безоплатний доступ до Premium плану ClearVPN 2 всім українцям незалежно від їх географічного розташування.

Якщо Ви ще не користувалися sweet.tv і хотіли б спробувати його функціонал перейдіть на сайт sweet.tv на якому потрібно авторизуватися і у вас буде 7 днів для перегляду фільмів, сереалів, тв каналів та іншого контенту. Ви можете підключити 5 пристроїв, для цього вам потрібно однаково авторизуватись на цих пристроях(рекомендуємо для авторизації використовувати свій мобільний номер телефону). 

Після 7 днів повертайтесь на наш сайт, у нас ви зможете придбати тариф L за акційною ціною всього за 125 грн/міс.

Також пропонуємо вам підписатись на наші канали, тут час від часу викладаються акційні безкоштовні промокоди для перегляду платних фільми:

Один тариф SWEET.TV можна активувати одразу на 5 пристроях: телевізорі, смартфоні, планшеті, комп’ютері чи навіть на Xbox.

За потреби на свій тариф ви зможете підключити сервіс батькам, дитині, другу або будь-якій іншій близькій вам людині.

SWEET.TV працює навіть у найвіддаленіших куточках України — головне, щоб був Інтернет. Та навіть, якщо його не буде, ви можете заздалегідь завантажити фільм в додаток на смартфоні чи планшеті та подивитися його офлайн.

На інтернет-телебаченні SWEET.TV, на відміну від кабельного чи супутникового ТБ, доступна функція запису та керування ефіром телебачення.

Це означає, що ви можете в будь-який момент поставити телеефір на паузу та продовжити перегляд пізніше. Також, якщо ви пропустили важливий момент трансляції — є функція перемотки телеефіру назад.

Важливою перевагою є те, що на SWEET.TV телеефір зберігається в записі аж до 7 діб. Вам більше не треба поспішати та хвилюватися, що не встигнете на початок програми. Улюблене шоу чи телепередачу можна передивитися хоч кілька разів!

Зі SWEET.TV ви будете насолоджуватися улюбленими шоу, коли зручно саме вам!

Підтримка працює через електрону пошту [email protected] телефонного номеру гарячої лінії sweet.tv станом на 1 лютого 2023 року не було.

260+ телеканалів, серед яких є національні, преміальні, регіональні, фільмові, новинні, спортивні, пізнавальні та інші.

Якість картинки значно вище, ніж на кабельному чи супутниковому ТБ: на SWEET.TV ви будете дивитись улюблені програми та фільми в HD, Full HD та 4K.

На відміну від кабельного чи супутникового ТБ, на SWEET.TV ви можете в будь-який момент поставити телеефір на паузу та продовжити перегляд пізніше. Також є функція перемотки ефіру назад. Запис зберігається аж до 7 діб.

Крім ТБ ви отримуєте доступ до широкої бібліотеки фільмів, яку можна дивитися безкоштовно в межах підписки: 10 000+ стрічок, прем’єри, а також українські та голлівудські ексклюзиви.

Запитання щодо промокодів

Ми зібрали всі промокоди sweet.tv на цій сторінці, наш сайт працює в автоматизованому режимі 24/7 і тому ви отримаєте свій промокод до 10 хв.

Промокод немає терміну дії, але ми б рекомендували активувати промокод на протязі року.

Ви можете ввести промокод на будь-якій платформі в мобільній або комп'ютерній версії сайту, в телевізорі в додатку для iOS чи Android. Щоб активувати промокод(потрібно бути авторизованим) перейдіть в кабінет в розділ промокоди.  Після активації промокоду у вас буде доступний тариф на всіх платформах (телевізорі, у мобільному додатку для iOS чи Android та у вебверсії).

Варто знати: деколи потрібно перезапустити(викл./вкл.) телевізор, щоб оновилися данні з вашого акаунту, якщо Ви активували промокод на іншому пристрої.

Промокод одноразовий, його можна активувати тільки один раз.

Так але, промокод почне діяти з моменту його активації, і тому у Вас паралельно буде діяти і підписка(за яку ви платили з банківської картки) і промокод. Тому краще зачекати завершення підписки і вже тоді активувати промокод. Якщо у вас тариф S чи M, і бажаєте покращити контент sweet.tv тарифом L, тоді краще якомога швидше активувати промокод з тарифним планом L і користуватися всіма перевагами максимального тарифу.

Примітка: наприклад у Вас доступний тариф М по підписці, і Ви активуєте промокод із тарифом L (тариф L кращий за тариф М), у Вас будуть доступні два тарифи одночасно але тариф L стане основним. 

На лютий 2023 року найвигідніша пропозиція промокоду sweet.tv є максимальний тариф L на 3 місяці всього за 297 грн, що є еквівалентом 99 грн/міс. Як кажуть в народі дешево і сердито ;)

Промокод для SWEET.TV — це доступ на 1, 3, 6 або 12 місяців у тарифі M та L які Ви можете придбати на цьому сайті за акційною ціною з вигодою до 50% від щомісячної вартості пакету M чи L.

При введені промокодів, період в вашому акаунті додається до поточного. Наприклад ви придбали у нас 3 промокоди тарифу L на 3 місяці, і якщо Ви їх всі активуєте, у вас тариф L буде активний 9 місяці. Якщо Ви бажаєте активувати тариф на 1 рік, ви можете придбати 4 шт. по 3 міс., 2 шт. по 6 міс., 1 шт. на 12 міс.

Важливо знати: термін 1 міс. в промокоді дорівнює 30 дням, отже якщо активувати промокод на 12 місяців то активація пройде рівно на 360 днів, замість 365 днів як ми б очікували.

Поділитися з друзями

Максимальний тариф L за 125 грн/міс.