Як відключити підписку на sweet.tv (Світ ТВ) і відв'язати карту?

Зустрічали декілька гнівних коментарів в сторону sweet.tv, що не можливо відключити підписку на Світ ТВ, списують кошти самостійно і т.д. Насправді скасувати підписку дуже просто, потрібно зайти на сайт sweet.tv і в своєму кабінеті в розділі оплата зробити певні дії, детальніше в цій статті ми покажемо покроково як це зробити.

Якщо ви вирішили скасувати підписку через вартість, пропонуємо вам максимальний тариф L за акційною ціною 125 грн. в місяць замість 249 грн.

Тариф L на 3 міс.

Дана стаття написана нами самостійно поглядом клієнта для самостійного відключення/призупинення підписки Світ ТВ, і тому вона не є офіційною інструкцією і може не враховувати деяких нюансів які нам не відомі. Фото в цій в цій статті були зроблені в січні 2023 року, тому з часом сам функціонал сайту може бути частково або повністю змінений.

Для відключення знадобиться лише декілька хвилин, тож поїхали.

Якщо ви протестували сервіс і вирішили призупинити/відмовитися від послуг інтерактивного телебачення, ви можете в будь-який момент скасувати підписку. Для того, щоб відв'язати карту і відключити автоматичну оплату, необхідно:

Увійти в Особистий кабінет[1] на веб-сайті sweet.tv (ВАЖЛИВО! це потрібно робити тільки на веб-сайті, на пристроях як телевізор, тв-приставка, додатки на смартфоні чи планшеті цього зробити неможливо тільки сайт) в розділі оплата[2] натиснути на кнопку "ПРИВ'ЯЗАНІ КАРТИ"[3];

unsubscribe-01

Важливо авторизуватися на сервісі саме тим способом, до якого прив’язана платіжна картка. Якщо в особистому кабінеті відсутня опція «Автоматичне продовження тарифів» або немає прив’язаної карти, необхідно авторизуватися іншим способом.

На наступному фото можна вимкнути налаштування автоподовження(без видалення банківської картки) та видалити картку натиснути на видалити [4]. При вимкненні автоподовження з вас не буде списуватися щомісячна абонплата але ви зможете надалі дивитись платні фільми і з часом поновити дію тарифу. При видалені карки для перегляду платних фільмів чи ввімкнення автоподовження вам потрібно буде знову ввести банківські реквізити картки.

unsubscribe-02

У наступному фото показано діалогове вікно яке з’явиться при натисканні налаштування автоподовження, натискаємо відмовитись.

unsubscribe-03

У наступному фото показано діалогове вікно яке з’явиться при натисканні видалити картку, натискаємо видалити картку[5].

unsubscribe-04

Далі натискаємо продовжити[6].

unsubscribe-05

Далі вибираємо будь-яку одну відповідь та натискаємо кнопку "видалити картку"[7].

unsubscribe-06

Далі з’являється діалогове вікно, в якому запитують нас чи "Ви впевнені, що хочете видалити вашу картку?", якщо ви згідні натискаємо кнопку "ОК"[8].

unsubscribe-07

Перевіряємо чи дійсно наша картка видалена. В розділі оплата натискаємо на кнопку "ПРИВ’ЯЗАНІ КАРТКИ", і якщо бачимо повідомлення як на наступному фото, значить ми зробили все вірно. Можемо себе привітати.

unsubscribe-08

Будьте уважні. Вимикайте автопродовження у всіх своїх акаунтах на SWEET.TV. Якщо кошти продовжують списуватися - можливо, ви не відключили автоподовження в одному зі своїх акаунтів.

Якщо ви авторизовувалися через Google, можливо ви підписку підключили через Google Pay, перегляньте на цій сторінці в розділі "підписки та сервіси", можливо тут є підписка світ SWEET.TV.

Також пропонуємо переглянути відео - Відеоінструкція як скасувати підписку sweet.tv (світтв) за 1 хв.

Якщо вам не допомогла ця стаття, щоб скасувати підписку зверніться у підтримку СвітТВ, підтримка працює через електрону пошту [email protected] телефонного номеру гарячої лінії станом на 1 лютого 2023 року не було.

Поділитися з друзями

Максимальний тариф L за 125 грн/міс.