Як купити промокод для sweet.tv?

У цій статті ми покроково покажемо як ви можете самостійно придати промокод(на прикладі тарифу L на 3 міс.) для перегляду інтернет-телебачення першого національного інтернет кінотеатру sweet.tv України в будь-яку годину доби і отримати його до 15 хв.

Щоб придбати промокод для sweet.tv тариф L на 3 місяця (на 5 пристроїв) потрібно обов’язково вказати свій діючий номер мобільного телефону, бо саме на цей номер ми відправимо промокод у смс повідомлені.

Також ми відправимо промокод на електрону скриньку, якщо ви наддасте свій e-mail. Якщо ви знаходитесь за кордоном(не в Україні) e-mail вкажіть обов’язково, бо бували випадки що смс не доходили до адресата в роумінгу.

promocode-01

Оплата карткою з monopay (Mastercard, Visa, Google Pay)

Натискаємо на кнопку «Оформити замовлення: 297 грн» ми переходимо на сторінку платіжної системи для оплати замовлення. Оплату можна здійснити трьома способами:

  1. Оплата за допомогою Google Pay;
  2. Оплата через QR-код додатку monobank;
  3. Оплата за допомогою банківської картки mastercard або visa.

Після успішною оплати ви миттєво отримаєте свій промокод.

pay-03

Наша система в автоматичному режимі перевіряє надходження коштів, як тільки кошти від вас поступлять на наш рахунок система автоматично надсилаємо промокод смс-повідомленням та електронним листом (якщо ж звісно був вказаний email).

Так виглядають смс повідомлення із отриманим промокодом.

promocode-sms

Так виглядає електронний лист із отриманим промокодом.

promocode-email

Одержаний промокод потрібно самостійно ввести у своєму пристрої чи в кабінеті на сайті sweet.tv та насолоджуватися переглядом інтернет телебачення.

Як ввести промокод ви можете переглянути у нашій покроковій статті введення промокоду.

Поділитися з друзями

Максимальний тариф L за 125 грн/міс.